OTANTİK OUTLET CENTER


Çağdaş mimarisi ve modern konsepti ile Bursalıların beğenisine sunulacak olan Otantik Outlet Center, çatısı altında bulunacak olan markalarla birlikte her türlü ihtiyaca rahatlıkla cevap vermeyi amaçlamaktadır. Her noktası konforlu ve ferah olan, çağdaş bir alışveriş merkezinde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındıran Otantik Outlet Center, şimdi tüm heyecanıyla ev sahiplerini bekliyor.

Üreticilerin, ellerindeki stokları daha hızlı eritebilmeleri amacıyla bir merkez altında toplanmalarına olanak sağlayacak olan Otantik Outlet Center, alışverişin yanında bütün ihtiyaçların karşılanabileceği ve ziyaretçilerin daha fazla zaman geçirebilecekleri bir mekan olarak tasarlandı.           BCR Yapı Turizm A.Ş tarafından Mudanya Yolu Geçit mevkiinde 3 dönüm üzerine inşa edilen Otantik Outlet Center çok yakında faaliyete girmeyi hedeflemektedir
         

Otantik Outlet Center bünyesinde 2048 m² mağaza alanı ve  840 m²  gıda ünitesi alanı bulunmaktadır.

Bursa’nın gelişmekte olan yaşam alanlarından biri olan, günde ortalama 40.000 araç ve 100.000’ e yakın insanın güzergahın da yer alan Mudanya Yolu, bu anlamda büyük önem kazanmıştır. Halihazırda yaklaşık 350.000 kişiye ev sahipliği yapan Yerleşim Alanları, alışveriş merkezleri için çok önemli bir merkez olma niteliğindedir.

Komşuları Özdilek,  Özhan Market ve Total Benzin İstasyonu olan  Otantik Outlet bulunduğu konum itibariyle bu hareketliliğe bünyesinde bulunacak marka veya markalarla zenginlik katmayı amaçlamaktadır. Geçit Kavşağı’nın Bursa-İzmir otobanına 300 metre uzaklığı ve rahat ulaşım imkanı, Güzelyalı Feribot İskelesinin Bursa-İstanbul yolcu taşımacılığının bir kısmını üstlendiği göz önüne alındığında Otantik Outlet’in bulunduğu yerin stratejik önemi daha iyi anlaşılabilir. Bu stratejik konum sayesinde sadece Bursalı vatandaşlarımıza değil, şehirlerarası yolculuk yapan vatandaşlarımıza da bir mola ve alışveriş imkanı sağlayacak olan Otantik  Outlet Center yeni  yatırım ortaklarını beklemektedir.

Büyük Görmek İçin Click       Büyük Görmek İçin Click       Büyük Görmek İçin Click

Büyük Görmek İçin Click       Büyük Görmek İçin Click